Zaloguj się lub załóż konto
rodzynki – główna

Wstęp do projektowania, dr inż. arch. J. B. | Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

Wrzucone 7 grudnia 2012 o 20:11 przez ~wrona | Skomentuj (0)
dobree ↑ | Punkty: 512
Wykładowca jest w trakcie omawiania poszczególnych elementów konstrukcyjnych, akurat mówił o murłatach. I nagle niespodziewanie zwraca się do kobiet:
- No, panie, murłaty, jaki to rodzaj? Żeński czy męski?
Dziewczyny chórem:
-Te murłaty, rodzaj żeński!
Profesor, z politowaniem:
-Ta, chciałybyście. TEN murłat!
Pobierz ten tekst w formie obrazka

Chemia Fizyczna, Prof. | Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

Wrzucone 19 października 2012 o 22:09 przez ~X. | Skomentuj (0)
dobree ↑ | Punkty: 479
Profesor pokazuje nam pewne przekształcenie. Widząc lekką konsternację na sali na widok przekształceń stwierdza, że studenci nazywają to zwykle pozbyciem się logarytmu, chociaż fachowo nazywa się to inaczej.W pewnym momencie stwierdza: No nie będę Wam tego tłumaczył, właściwości logarytmów i funkcji eksponencjalnej były w liceum, albo w podstawówce!
Pobierz ten tekst w formie obrazka

Metody numeryczne, dr. inz Anna B. | Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

Wrzucone 10 lutego 2012 o 0:20 przez ~**** | Skomentuj (0)
dobree ↑ | Punkty: 529
Szanowni Państwo,
pytania na które najczęściej udzielali Państwo odpowiedzi, jak łatwo się domyślić, to te które krążą po świecie od dawna.
Nowe pytania, wprowadzone w tym roku okazały się przeszkodą nie do pokonania. Mało tego, niektórzy z Państwa, na siłę próbowali dopasować odpowiedzi ze starych pytań do nowych z dość miernym skutkiem.

Ponieważ mieli Państwo udostępnione materiały z wykładów, przez cały semestr nikt (powtórzę NIKT) nie pojawił się na konsultacjach – a zatem materiał był zrozumiały, dodatkowo w dużej mierze materiał powtórzył się na laboratoriach, wnioskuję, że opanowali Państwo tylko odpowiedzi na znane sobie pytania, zamiast nauczyć się podstawowych rzeczy z metod numerycznych.

Dlatego, aby umożliwić Państwu właściwe opanowanie materiału i nie przeszkadzać w tym procesie nie przewiduję do września żadnej poprawy, ani z laboratoriów, ani z wykładów (termin II poprawy ustalony przez starostę roku to 02.09.2011, godz. 10:00, sala 215).

Osoby, które nie przyszły na egzamin w żadnym z wyznaczonych terminów podstawowych i nie mają solidnego usprawiedliwienia również otrzymują ocenę 2.0. Wpisy dla osób, które mają zaliczenie przedmiotu: poniedziałek 14.02.2011, godz.9:00 do 10:00, pok.28.
Pobierz ten tekst w formie obrazka